O tym, jak kupować i używać leków – Usagov

O tym, jak kupować i używać leków – Usagov

Łatwiejszy dostęp do tworzonych informacji istotnych dla produktu, a także odesłań do innych źródeł niż te, które normalnie można znaleźć w standardowych aptekach sklepowych. Możliwość zamówienia produktów, a także rozmowy z farmakologiem w zaciszu własnego domu. Internetowe zakupy leków również zapewniają kupującym oszczędność pieniędzy. Czasami to prawda.

Wiele z nich świadczy usługi w zakresie dostarczania leków na impotencję, łysienie czy odchudzanie. Inni, z siedzibą w krajach zamorskich, zapewniają dostarczanie leków na receptę po znacznie niższej cenie niż w USA.Leki te mogą różnić się od tych zatwierdzonych w USA lub mogą mieć już datę ważności.

Nie wiadomo, czy nowe przepisy wzmocnią błąd aptek internetowych. Państwowe panele medyczne kontrolują praktykę lekarską, a zarządy stanowych aptek dbają o metodę apteki. FDA oraz Federal Trade Payment zapewniają, że właściciele domów lekarskich produkują legalne, klinicznie wykazane etui na ich produkty. Wiele różnych innych firm, takich jak USA.

Poczta stosuje przepisy dotyczące przewozu produktów leczniczych. FDA kontroluje bezpieczeństwo, skuteczność, a także produkcję leków farmaceutycznych. Kontroluje również element procesu sugerowania. Zarządzanie sprzedażą artykułów zdrowotnych i wellness w Internecie jest wciąż dość nowe. Jednak FDA właściwie podjęła działania przeciwko zakazanym witrynom.

Apteka jest uprawniona do sprzedaży leków na receptę na podstawie stanu, w którym działa. Jest również licencjonowany, jak również w tych stanach, do których sprzedaje, jeśli wymagane jest zezwolenie poza stanem. Po wygenerowaniu profilu należy złożyć uzasadniony przepis. Twoja firma medyczna może to zgłosić.

Niektóre apteki internetowe wysyłają produkty z centralnej lokalizacji. Inne umożliwiają odebranie przepisanego leku w pobliskiej aptece. Przepisane leki są zwykle dostarczane szybko, zwykle bez opłaty za transport. Za dodatkową opłatą wiele witryn internetowych z pewnością będzie działać w ciągu nocy. Witryny zazwyczaj umożliwiają kierowanie zapytań do farmakologa, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub bezpłatnej.

Z NABP można się skontaktować pod numerem (847) 391-4406 lub nawet online na nabp.pharmacy. Nie kupuj produktów pochodzących z witryn, które po raz pierwszy polecają leki na receptę bez badania fizykalnego, nie sprzedawaj leków https://polska-ed.com na receptę bez recepty, a nawet sprzedawaj leki niezatwierdzone przez FDA. Unikaj odpowiedzi na zapytania ze stron, które nie oferują dostępu zarejestrowanemu farmaceucie.

Nie podawaj adresu i numeru telefonu STANU ZJEDNOCZONEGO, aby skontaktować się, jeśli rzeczywiście wystąpią komplikacje. Uważaj na strony internetowe, które reklamują nowe lekarstwo na poważną chorobę lub nawet szybkie uniwersalne lekarstwo na różne choroby. Uważaj na strony internetowe, które wykorzystują imponująco brzmiące warunki, aby ukryć brak doskonałych badań naukowych.

7 wskazówek dotyczących bezpieczeństwa kupowania leków przez Internet dla początkujących … Co należy wiedzieć przed zakupem

Nie korzystaj z witryn internetowych, które zawierają nieudokumentowane tła przypadków, które zapewniają fantastyczne wyniki. Porozmawiaj ze swoim lekarzem tuż przed pierwszym użyciem jakiegokolwiek leku. Jeśli zakładasz, że witryna internetowa jest zabroniona, możesz to zgłosić FDA online pod adresem FDA.gov.

Bardzo ważne jest, aby zachować ostrożność podczas kupowania leków przez Internet, zwłaszcza jeśli są one po prostu łatwo dostępne w aptece. Kupując leki przez Internet, możesz narazić się na znaczne ryzyko uszkodzenia. Wiele witryn internetowych sprzedających leki w Internecie pochodzi spoza Wielkiej Brytanii i w rzeczywistości nie jest zarządzanych na podstawie brytyjskich zezwoleń.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>